👍 Online z pohodlí domova

Havarijní pojištění - nejlepší kalkulace pro váš vůz

Stačí zadat jen pár údajů a naše kalkulačka vám zobrazí ty nejlepší kalkulace havarijního pojištění

Nebo vyplňte údaje o voze ručně

12 000
je počet zvířat, která ročně srazí řidiči na silnicích, průměrná škoda 26 000 Kč
2 500
nehod mají klienti ročně
v Chorvatsku, za odtah
zaplatí průměrně 22 584 Kč
Online srovnání
9 pojišťoven
Nejlevnější havarijní pojištění online

Orientační ceny havarijního pojištění za rok

Použijte náš online srovnávač havarijního pojištění a zjistěte, kolik by stálo pojistné pro váš vůz.
To vše z pohodlí domova a během několika minut.

Porovnání havarijního pojištění - 20 let, bonus 0%
Porovnání havarijního pojištění - 35 let, bonus 35%
Porovnání havarijního pojištění - 50 let, bonus 50%

Sjednejte si své pojištění
dle vašich potřeb a preferencí

Sjednat online povinné ručení
Sjednat online

Využijte naší kalkulačky a najděte během několika minut to nejlepší pojištění pro váš vůz

Nebo vyplňte údaje o vozidle ručně

Sjednat telefonicky povinné ručení
Sjednat telefonicky

Naši operátoři jsou tu pro vás a pomohu vám najít nejvýhodnější pojištění vašeho vozidla

Často kladené otázky

Havarijní pojištění je pojištění, které kryje škody na vašem vozidle. Jedná se o taková poškození, která jste nemohli ovlivnit, jako například sražená srnka, kroupy nebo vandal. Chrání vás však i při škodách zaviněných vámi a to nejen v případě, že jste viníkem dopravní nehody. I v situaci, kdy je vám vozidlo odcizeno nebo s ním nabouráte do nějaké překážky. Záleží však na zvoleném balíčku havarijního pojištění. Využijte naši kalkulačku a dozvíte se více.

Havarijní pojištění kryje rizika spojená s havárií, odcizením vozu, vandalismem, živelnou událostí a střetem se zvěří. Například ale porucha vašeho vozu v rámci havarijního pojištění krytá není. Využijte naši kalkulačku a sjednejte si pojištění online v pohodlí domova. Kalkulačka porovná kalkulace od předních pojišťoven a ušetří vám tak čas i peníze, stačí zadat pouze pár základních údajů o vás a vašem vozidle.

Cena havarijního pojištění se odvíjí od toho, jaké vlastníte vozidlo, tedy na jeho výkonu, na jeho zabezpečení a jeho hodnotě, ale také na výrobci a modelu vašeho vozidla. Vozidla vyšší třídy nebo vozidla obecně dražší a výkonnější, mívají tedy i vyšší cenu havarijního pojištění. Chcete-li zjistit, jaká výše pojistného by se týkala vašeho vozidla, využijte naši online kalkulačku.

Pro jakéhokoliv majitele vozu, který se obává, že mu vozidlo může být odcizeno nebo se může podílet na dopravní nehodě, případně se obává následků krupobití či střetu se zvěří. Obecné pravidlo zní, že se havarijní pojištění zejména vyplatí pro vozidla mladší šesti let.

Pro sjednání havarijního pojištění je nejlepší mít připravený velký technický průkaz a znát hodnotu pojišťovaného vozu. Nemáte-li potřebné doklady u sebe, pro kalkulaci vám prozatím postačí pouze vaše registrační značka a informace o hodnotě vozu. Pro sjednání pojištění můžete využít naši kalkulačku a sjednat si pojištění online v pohodlí domova. Kalkulačka porovná kalkulace od předních pojišťoven a ušetří vám tak čas i peníze.
Hledat na webu Srovnátor.cz