Na vaše výročí nezapomeneme! Mr. P se o to postará!

Suri.cz / Aktuality  / Na vaše výročí nezapomeneme! Mr. P se o to postará!

Na vaše výročí nezapomeneme! Mr. P se o to postará!

Narození, svatba, nová práce… Vše má své výročí. Některá si samozřejmě pohlídáme. Nebo taky nepohlídáme a pak to má své následky. Jaký je občas rozdíl koupit 3 tulipány a nekoupit 3 tulipány, že? A to stejné platí také u výročí smluv. Ať už se jedná o povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění domácnosti, životní pojištění nebo například hypotéku či smlouvu s dodavatelem plynu – každá smlouva má své výročí. A co to vlastně znamená? Nebojte, květiny kupovat nemusíte. Ale třeba můžete výrazně ušetřit…

Jedná se o období, ve kterém lze vaši smlouvu vypovědět, respektive ujistit se, že vaše smlouva není zastaralá a máte to nejlepší, co právě trh nabízí. A protože chápeme, že těch výročí, dat a smluv máme všichni spoustu, přicházíme se službou Suri, která se o výročí vašich smluv postará a vy tak můžete věnovat více pozornosti těm životním.

V praxi to vypadá tak, že vám díky nové službě nejen pomůžeme najít například nejvýhodnější pojistku, ale vždy v období onoho výročí se vám ozveme s nabídkou nové, výhodnější varianty. Tedy za předpokladu, že bude taková na trhu k dispozici. A nebo vás prostě jen ujistíme, že máte to nejlepší, což je vždy dobré vědět. Vždy je na vás, zda chcete zůstat u stávající varianty, či uděláme společný “refresh”.

Čokoláda v šuplíku nikdy nezestárne, ale smlouvy, ty tam bez povšimnutí leží léta. Že máme zastaralý počítač poznáme celkem snadno – čím dál tím méně věcí na něm funguje, což nám ztrpčuje život. Že máme zastaralou smlouvu a platíme víc, než musíme, nebo že díky malé pojistné částce dostaneme v případě nehody mnohem méně, než bychom čekali a potřebovali, zjistíme většinou až ve chvíli, kdy už je pozdě.

Na hlídání smluv jsme zavolali toho nejpovolanějšího. Na vše pečlivě dohlíží Mr. P – náš surikatí náčelník, který první přichází a poslední odchází. Trochu ho podezíráme, že vlastně nikdy neodchází. Mr. P nikdy nezapomene na významná data a bystrým okem sleduje, jestli nám neleží v šuplíku nějaká ta smlouva moc dlouho. Rádi se s vámi o jeho hlídačské schopnosti podělíme a vám tak necháme prostor pro ta radostná jubilea a kdo ví, třeba i pravidelně ušetříme na větší puget nebo zásobu čokolád do šuplíku.

Sdílet