Tisková zpráva | Suri Chorvatsko

Suri.cz / Média  / Tisková zpráva | Suri Chorvatsko

Tisková zpráva | Suri Chorvatsko

Suri přichází s novinkou pro letošní léto Suri Chorvatsko”. Na Jadran si tak lidé mohou pořídit pojištění, které chrání nejen je, ale i jejich auta.

6. 6. 2017 – Lidé cestující na dovolenou k moři se nejčastěji bojí onemocnění někoho z rodiny, poruchy či havárie auta a špatného počasí. Vyplývá to z výzkumu agentury Perfect Crowd* pro fintech službu Suri. Ta nyní přichází s produktem určeným dovolenkářům cestujícím automobilem do Chorvatska. Jedná se o kombinaci cestovního pojištění a pojištění automobilu i jeho posádky. Pojištění je dostupné za 500 korun a zahrnuje mimo jiné i odtah vozidla zpět do ČR či náhradní vozidlo.

Chorvatsko je tradiční prázdninovou destinací českých turistů, kteří tam velmi často cestují právě autem, říká Pavel Jechort, CEO fintech služby Suri. Dle výsledku výzkumu  tam za poslední dva roky vycestovalo alespoň jednou 50 procent Čechů, přes 22 procent dokonce opakovaně. Avšak právě cesta k moři autem je jedním z největších strašáků. Obávají se hlavně poruchy na cestě, odtahu nebo dalších komplikací. Týká se to více než osmdesáti procent lidí, komentuje výsledky výzkumu Jechort.

Pojištění Suri Chorvatsko se proto zaměřuje právě na nejčastější obavy cestovatelů. Zahrnuje jak klasické cestovní pojištění, tak kompletní asistenční služby během celé cesty. Zajistí tedy hodinu opravy na místě, případně vyhledání nejbližší opravny, odtah zpět do ČR či náhradní vozidlo až na 10 dní, jmenuje výhody Jechort. Cestující tak mají možnost pokračovat v dovolené. Pojištění vzniklo ve spolupráci s pojišťovnou Slavia a Global Assistance.

Novinka je od 6. 6. 2017 dostupná v rámci služeb cestovního pojištění na www.suri.cz/chorvatsko.

* Výzkum byl realizován na vzorku 500 respondentů ve věku 18-60 let, kteří byli během posledních dvou let alespoň jednou autem u moře na dovolené

Infografika s výsledky průzkumu

Sdílet