TO JSME MY! Skip, Booster a Mr. P

Suri.cz / Aktuality  / TO JSME MY! Skip, Booster a Mr. P

TO JSME MY! Skip, Booster a Mr. P

“Generál” Mr. P

Ahoj, jsem Mr. P! Ačkoliv na tom oslovení vyloženě nelpím, často o mně říkají, že jsem surikatí generál. Do kanceláře chodím jako první a jako poslední odcházím. Hlídám, aby byli všichni spokojení. Aby se kolegům líbilo jejich zázemí, u fotbálku aby byl dostatek míčků, holky ať mají k dispozici zvýrazňovače a takový ty různý věci, co to tu prý dělají hezký a celkově, aby sem člověk chodil rád. A taky se starám o naše zákazníky. Každé výročí kontroluji, jestli jsou jejich smlouvy s pojišťovnami, bankami či dodavateli energií aktuální. Cílem je, aby naši klienti neplatili zbytečně moc a aby jejich smlouvy nebyly zastaralé a nevýhodné. Je to jako když máte počítač, co pamatuje Windows 98. Je prostě pomalý a nové programy na něm neběží. Stejně tak i smlouvy vám leží v šuplíku, a byť se automaticky prodlužují, když přijde na věc, nefungují už tak, jak by měly. Takže když na něco takového přijdu, hned poprosím někoho z kolegů, ať se o vše postará a najde výhodnější řešení. Jednoduše hlídám, aby se nám neprášilo na morálku, techniku a smlouvy. Takže pokud sis u nás zařídil například povinné ručení nebo smlouvu s dodavatelem plynu, uslyšíme se pravidelně!

“Matematik” Skip

Zdravím, jsem Skip. Mám rád čísla, pořádek a vždy si vše několikrát propočítám, než si vyberu to nejvýhodnější řešení. Můj svět je plný grafů a algoritmů. Ačkoliv to může znít jako jiný vesmír a občas mám dojem, že to tak i je, mým úkolem je dělat ten život plný nabídek a smluv snažší a srozumitelnější. Mým nejnovějším projektem, na který jsem mimochodem náležitě hrdý, je Suri Index. Když si budeš počítat napřiklad povinné ručení, vyhodnotím nejen to, která nabídka je nejlevnější, ale která je nejvýhodnější v porovnání cena/výkon. Za celým indexem se ukrývá zajímavý vzoreček, ale neboj, tím Tě nikdo nebude zatěžovat. Všechno běží zcela automaticky a Ty si během chvilky můžeš zjistit, po jaké pojistce sáhnout. A funguje to jako u zůstatku na bankovním účtu – čím vyšší, tim lepší! Kolegům tedy pomáhám, aby jejich zákazníci dostali to nejlepší a sem tam mě zneužijí na nějaké to počítání nebo přehledné tabulky. Fotbálek sice moc často nehraju, ale když už, tak si na mě nikdo nepřijde, mám totiž vypočítané aspoň dva kroky dopředu a dobře vím, zda se mi právě tahle střela vyplatí!

“Likvidátor” Booster

Čaute. Jsem Booster a občas mám dojem, že se mě lidi bojej. Nastupuju totiž v momentě, kdy se tu hrotí nějakej problém. Zásadně se stavim za svoje lidi, ale zase aby bylo jasno, nejsem žádnej floutek, co jenom přijde, zařve a jde si po svejch. Normálka zařídím, aby to rozbitý přišel někdo vopravit a aby se víc konalo než mluvilo, páč vod mluvení máme putiky, že jo. Nějakej problém? Kouknu, vidim, zařídim! Upřímně bych byl rád, kdybys mě nikdá nepotřeboval a to neřikám proto, že bych byl nějakej línej nebo se s Tebou nechtěl kámošit, ale poněvadž by to znamenalo, že se stala nějaká nepříjemná věc a Ty musíš teď lítat na pojišťovnu a řešit tu pojistnou událost. Jenže občas se stane, že ta pojišťovna nám nejdu úplně na ruku, víme? No a proto jsem tu já! Když nejsi spokojenej s plněnim svý pojišťovny, vezmu si to do rukou a dořešim to za Tebe. Což je celkem v pohodě a je to jasnej důkaz, že jsem v hloubi duše děsně hodnej surikatí chlap, co? Ale po kanclu tuhle informaci moc nešířim, určitě by mi pak přestali vařit kafe a kde jakej Pepa by si začal vyskakovat. A to zase né! Takže čau a na brzké (ne)shledání!

Sdílet