Nohy v teple – letos levněji

Suri.cz / Aktuality  / Nohy v teple – letos levněji
Suri | Mr. P

Nohy v teple – letos levněji

Pamatujete na doby, kdy vás každý „měkký dárek” téměř naštval a kdy mezi spolužáky kolovaly vtipy na téma „zase ty ponožky“? Dnes už se člověk usmívá, protože co si budeme povídat, dobře víme, že je důležité udržet si chladnout hlavu a nohy v teple! Doma ovšem chceme mít v teple nejen nohy. Tam chceme mít teplo tak všeobecně, že jo. A proto máme dodavatele plynu a energií. A aby šla ruku v ruce i ta chladná hlava, určitě jim nechceme platit zbytečně moc. Nebojte, Suri to jistí! Respektive Suri zařadí vaši smlouvu do elektronické aukce, probíhající každý měsíc. V ní se o kontrakty doslova porvou dodavatelé energií a zvítězí ten, který nabídne nižší cenu. Vše ostatní zařídíme my.

Existují smlouvy, které si jednou uzavřeme a protože služba funguje, nemáme důvod otvírat šuplík a více se o ně kdy zajímat. Jenže taková smlouva je zpravidla již nevýhodná, a pokud můžu mít stejnou službu za méně peněz, už to za chvilku hledání v šanonech stojí. Se Suri totiž nemusíte udělat nic víc, než jen naskenovat či ofotit poslední vyúčtování mobilem a poslat k nám. My se vám obratem ozveme s nabídkou vzešlou z poslední aukce. Pokud budete mít zájem, uzavřete smlouvu na 2 roky. Po roce a půl budete automaticky zařazeni do další dražby, díky čemuž máte ceny energií průběžně hlídané a nemusíte se o nic starat, protože…. Suri to jistí! Uf.

Když už budete u těch smluv a vyúčtování, nezapomeňte, že se Suri můžete navždy vyřešit i smlouvy na povinné ručení a vlastně většinu vašich rodinných financí. Čím více smluv si necháte zkontrolovat a hlídat našimi “surikatími” algoritmy, tím více budete v průběhu času šetřit. Takže zbyde nějaká koruna na „měkké dárky“ i bez Vánoc či výročí a hlavně nemusíte mít už nikdy ten blbý pocit, že se nestaráte o své finance.

Sdílet