Máte dron? A mohli bychom ho vidět?

Suri.cz / Aktuality  / Máte dron? A mohli bychom ho vidět?
Suri drony

Máte dron? A mohli bychom ho vidět?

Pokud jste, stejně jako my, propadli létajícím dji/hračkám/kamerám/pavoukům nebo jak jinak ještě nazvat dron, klikli jste na správný článek a rozhodně čtěte dál!

Určitým úhlem pohledu se dá říct, že žijeme v budoucnosti. Technologie jde dopředu takovou rychlostí, že jsme díky ní předběhli sami sebe. Každý rok se na trhu objeví telefon s lepším foťákem, počítač s rychlejším procesorem nebo auta, co za nás zaparkují či zabrzdí. Mezi poštovním holubem a první sms zprávou utekly stovky, možná i tisíce let. Mezi první sms zprávou na 160 znaků a neomezeným textem poslaným druhému na mobil (s připojením na veřejnou wifi síť navíc zcela zdarma) necelých 10 let. Několik let zpět pro nás byly záběry natáčené z ptačí perspektivy téměř tabu, o pár let později to byla výsada profesionálů od velkých filmových produkcí. A dnes? Dnes i my máme svůj dron. My a tisíce dalších nadšenců do techniky, pokroku a dechberoucích záběrů. Co vy? Máte také svůj dron? A můžeme ho vidět? Totiž… A můžeme ho pojistit?

Ke všemu, co letí vzhůru, patří, bohužel, také fakt, že to musí jednou dolu. A pokud se jedná o přistání nedobrovolné, ba dokonce prudký pád, člověka až píchne u srdce. I drony létají a ano, i drony také padají. A protože pád opravdu nebývá nic, co by se dalo plánovat či ovládat, padají někdy i tam, kde právě někdo nebo něco může stát. I my na to už přišli. A protože milujeme pokrok a když jdou věci snadno a rychle, rozhodli jsme se jít majitelům dronů naproti a nabídnout pojištění dronů ONLINE.

Jste-li majitelem dronu, který slouží ke komerčním účelům, jistě víte, že musíte mít pojištění odpovědnosti, které kryje případné škody způsobené právě provozem vašeho dronu. Dron do hodnoty 50 000 Kč vám nyní pojistíme online díky jednoduchému formuláři. Nemusíte nikam chodit, na nic čekat. Pojistit odpovědnost lze jak pro provoz na území České republiky, tak pro Evropu. Chcete navíc pojistit i dron jako takový? Žádný problém. Suri umí také havarijní pojištění dronů. A ano, i to umíme online. Stačí jen zaškrtnout tuto volbu při sjednávání „dronního povinného ručení“ a je to.

Pojištění dronů však není určeno jen profesionálům, je pro každého, kdo se rád na věci dívá s nadhledem a tak používá dron i jen tak – rekreačně. Jsme si totiž vědomi, že padat může i dron, jehož záběry slouží k čistě soukromým účelům. Takže jednoduše proklikem na naši kalkulačku a ušetřený čas můžete věnovat létání. My už se pojistili, tak letíme taky!

Sdílet